Næstsíðsta Grand-Prix umfar

4. og næstsíðsta Grand-Prix umfarið hendan veturin var á Oyrarbakka í gjár.

Úrslitini gjørdust:

Børn undir 26 kg.:
Lea Mariusardóttir, SJF, 4 stig
Herdis Asbjarnardóttir, SJF, 3 stig
Kjartan Gray, HJF, 3 stig

 

Børn undir 31 kg.:
Teitur Sumberg Vestergaard, HJF, 4 stig
Adrian Mortensen, SJF, 3 stig
Hugin Vágfjall, HJF, 2 stig

Børn undir 34 kg.:
Jens Andreas Gotfred Dam, HJF, 4 stig
Brandur á Túgvu,SJF, 3 stig
Ári Rúnason, HJF, 2 stig
Sveinur Asbjarnarson, SJF, 1 stig

Børn undir 40 kg.:
Bjarni Kyrri Ólavsson, HJF, 4 stig
Høgni Guttormsson, HJF, 3 stig

Børn undir 45 kg.:
Fríði Magnusson Carlsson, HJF, 4 stig
Boas Høgnesen, HJF, 4 stig

Børn yvir 50 kg.:
Malaki Niclasen, HJF, 4 stig
Jónas H. Tungá, SJF, 3 stig
Petur Sigurd á Túgvu,SJF, 2 stig

Unglingar:
Dánjal á Krákusteini, HJF, 4 stig
Gunnar Magnussen, HJF, 3 stig
Ragnar Kruse, HJF, 2 stig

Støðan áðrenn síðsta umfar í ár:

Børn undir 26 kg.:
1. Lea Mariusardóttir, SJF, 12 stig
2. Herdis Asbjarnardóttir, SJF, 11 stig
3. Kjartan Gray, HJF, 8 stig
4. Lív Eiðisgarð, SJF, 5 stig
5. Leon Kristian E. Dam, HJF, 3 stig
6. Arne Bartal Joensen, HJF, 2 stig
7. Hóri við Streym Johanson, SJF, 1 stig

Børn undir 31 kg.:
1. Teitur Sumberg Vestergaard, HJF, 15 stig
2. Hugin Vágfjall, HJF, 9 stig
3. Álvur í Homrum, SJF, 7 stig
4. Adrian Mortensen, SJF, 6 stig

Børn undir 34 kg.:
1. Jens Andreas Gotfred Dam, HJF, 16 stig
2. Brandur á Túgvu, SJF, 9 stig
3. Sveinur Asbjarnarson, SJF, 8 stig
4. Ári Rúnason, HJF, 7 stig
5. Mattias Djónason Ejdesgaard, SJF, 1 stig
6. Silas Dam Lindberg, HJF, 1 stig

Børn undir 40 kg.:
1. Bjarni Kyrri Ólavsson, HJF, 16 stig
2. Dánjal Kyrri Ólavsson, HJF, 11 stig
3. Høgni Guttormsson, HJF, 7 stig
4. Sigurdbjørn Norbúð Joensen, SFJF, 3 stig
5. Lucas Olsen, HJF, 2 stig
6. William Rognsøy, HJF, 2 stig

Børn undir 45 kg.:
1. Fríði Magnusson Carlsson, HJF, 16 stig
2. Boas Høgnesen, HJF, 11 stig
3. Hannes Gotfred Dam, HJF, 5 stig
4. Høgni Kunoy Dávason, SJF, 5 stig
5. Evald Simonsen, HJF, 3 stig

Børn yvir 50 kg.:
1. Malaki Niclasen, HJF, 16 stig
2. Petur Sigurd á Túgvu, SJF, 9 stig
3. Jónas H. Tungá, SJF, 6 stig
4. Janus í Garði, SFJF, 3 stig
5. Sára Tetursdóttir Skarðhamar, HJF, 1 stig

Unglingar:
1. Dánjal á Krákusteini, HJF, 16 stig
2. Gunnar Magnussen, HJF, 10 stig
3. Ragnar Kruse, HJF, 9 stig
4. Torkil Sørin Jógvansson, 3 stig
5. Ári Dam Lindberg, 1 stig