Fightersteypið

Fightersteypið fekk Judo Føroyar (fyrr: Judosamband Føroya) frá tveimum donskum feløgum - Aalborg Judoklub og Mou Idrætsforening - at kappast um hjá ungum føroyskum judoíðkarum.

Steypið verður latið tí judoleikaranum, sum undir Føroyameistarakappingini sýnir bestan teknikk og besta stríðsvilja. 

Gjøgnum árini hava hesi vunnið Fightersteypið:

2018: Bjarni Kyrri Ólavsson, Havnar Judofelag

2017: Petur Sigurd á Túgvu, Sunda Judofelag

2016: Fríði Magnusson Carlsson, Havnar Judofelag

2015: Aleksandur Christensen, Sunda Judofelag

2014: Torkil S. Jógvansson, Havnar Judofelag

2013: Bárður Hentze Lenvig, Havnar Judofelag

2012: Dánjal á Krákusteini, Havnar Judofelag

2011: Rebekka Johnsdóttir, Sunda Judofelag

2010: Fríði Dam, Sunda Judofelag

2009: Jónas Johannesen, Sunda Judofelag

2008: Pætur Jákupsson, Havnar Judofelag

2007: Ernst D. Remmel, Havnar Judofelag

2006: Inga D. Remmel, Havnar Judofelag

2005: Bjørn B. Andreassen, Sunda Judofelag

2004: Eirikur Jákupsson, Havnar Judofelag

2003: Jógvan Páll Kristiansen, Sunda Judofelag

2002: Jákup Andreas Thomsen, Havnar Judofelag

2001: Teitur R. Joensen, Sunda Judofelag

2000: Christoffer Olsen, Havnar Judofelag

1999: Petur Juul Sigurðsson, Klaksvíkar Judofelag

1998: Dávid Nilssen, Havnar Judofelag

1997: Rani Tomasson, Klaksvíkar Judofelag

1996: Hans Jákup Jacobsen, Havnar Judofelag

1995: Jan Petersen, Klaksvíkar Judofelag

1994: Gunnar Hansen, Havnar Judofelag

1993: Brandur Øssurson, Klaksvíkar Judofelag

1992: Skarpheðinn Njálsson, Havnar Judofelag

1991: Marius Joensen, Sunda Judofelag

1990: Andé Matras, Klaksvíkar Judofelag

1989: Búgvi Poulsen, Havnar Judofelag

1988: Sam Vang, Sunda Judofelag

1987: Boði í Homrum, Sunda Judofelag

1986: Ragnar Joensen, Havnar Judofelag

1985: Jørgen Vágslíð, Klaksvíkar Judofelag

1984: Rúni við Streym, Sunda Judofelag

1983: Hendrik Johannesen, Havnar Judofelag

1982: Johannes Johannesen, Sunda Judofelag

1981: Sofus Pedersen, Klaksvíkar Judofelag

1980: Benny Eidesgaard, Havnar Judofelag