FM 2021 fyri børn

13. mars 2021

Leygardagin varð skipað fyri Føroyameistarakapping fyri børn - einstaklingar.

Kappingin var í ítróttahøllini á Oyrarbakka, og úrslitini gjørdust:

Gentur, -10 ár, nýbyrjaðar, -40 kg.:

1. Emma Castro Petersen, Skálafjarðar Judo
2. Gudrun Trygvadóttir Ludvig, Skálafjarðar Judo
3. Julia Káradóttir Poulsen, Klaksvíkar Judofelag

Gentur, -10 ár, nýbyrjaðar, -48 kg.:

1. Lív Egadóttir Danielsen, Skálafjarðar Judo
2. Silja Margreta í Løðuni, Sunda Judofelag
3. Andrea í Kálvalíð, Sunda Judofelag

Dreingir, -10 ár, nýbyrjaðir, -24 kg.:

1. Elias Gaardbo á Løgmansbø, Havnar Judofelag
2. Kári Horn Petersen, Havnar Judofelag
3. Hendrik Hansen, Havnar Judofelag

Dreingir, -10 ár, nýbyrjaðir, -27 kg.:

1. Jógvan Bárðason, Havnar Judofelag
2. Marni S. Hansen, Havnar Judofelag
3. Óli Andrias Sjóstein, Sunda Judofelag
3. Theodor Andreassen, Sunda Judofelag

Dreingir, -10 ár, nýbyrjaðir, -30 kg.:

1. Akihiro Jared A. Doronila, Klaksvíkar Judofelag
2. Bjarki Jensen, Havnar Judofelag
3. Gunnbjørn Horn Petersen, Havnar Judofelag
3. Dánjal Fjalsbak, Havnar Judofelag

Dreingir, -10 ár, nýbyrjaðir, -34 kg.:

1. Magnus á Bakkanum, Havnar Judofelag
2. Magnus Akselsson, Havnar Judofelag
3. Fríði Sørenarson, Sunda Judofelag
3. Ívar Skorheim, Havnar Judofelag

Dreingir, -10 ár, nýbyrjaðir, -38 kg.:

1. Óli Skorheim, Havnar Judofelag
2. Isak í Løðuni, Sunda Judofelag
3. Kári Rubeck Hansen, Havnar Judofelag
3. Bjarni B. Enni, Havnar Judofelag

Dreingir, -10 ár, nýbyrjaðir, -46 kg.:

1. Tóki B. Dahl, Havnar Judofelag
2. Heðin Niclasen, Havnar Judofelag
3. Johannes Rógvi Reginsson, Skálafjarðar Judo

Dreingir, +10 ár, nýbyrjaðir, -58 kg.:

1. Bagus Heimistovu, Klaksvíkar Judofelag
2. Radit Heimistovu, Klaksvíkar Judofelag

Gentur, -10 ár, royndar, -28 kg.:

1. Linda Isabella Camindue, Klaksvíkar Judofelag
2. Angela Krosstein, Havnar Judofelag
3. Eyðrun Asbjarnardóttir, Sunda Judofelag

Gentur, -10 ár, royndar, -36 kg.:

1. Katrin Daniella Olsen, Sunda Judofelag
2. Andrea í Kálvalíð, Sunda Judofelag

Gentur, -10 ár, royndar, +36 kg.:

1. Rebekka Weihe Bjartsdóttir, Vága Judofelag
2. Ruth Jógvansdóttir, Vága Judofelag
3. Kristina Margretha C. Dahl, Klaksvíkar Judofelag

Gentur, +10 ár, royndar, -40 kg.:

1. Herdis Asbjarnardóttir, Sunda Judofelag
2. Sára Benjaminssen, Skálafjarðar Judo
3. Sandra í Kálvalíð, Sunda Judofelag

Gentur, +10 ár, royndar, -48 kg.:

1. Teresa Dahl, Klaksvíkar Judofelag
2. Rakul Maria Rasmussen, Skálafjarðar Judo

Gentur, +10 ár, royndar, +48 kg.:

1. Fríða Eiriksdóttir Borgarlíð, Skálafjarðar Judo
2. Josefina Ingibjørg Fjalsbak, Vága Judofelag
3. Sofía F. Fagraberg, Klaksvíkar Judofelag

Dreingir, -10 ár, royndir, -30 kg.:

1. Bogi S. Vang, Havnar Judofelag
2. Arni Joensen, Klaksvíkar Judofelag
3. Jonatan Gregersen, Skálafjarðar Judo

Dreingir, -10 ár, royndir, -34 kg.:

1. Hákun Arnholdsson, Klaksvíkar Judofelag
2. Katrin Daniella Olsen, Sunda Judofelag
3. Rói Sørenarson, Sunda Judofelag

Dreingir, -10 ár, royndir, -38 kg.:

1. Mattias Madsson, Havnar Judofelag
2. Pætur Krosstein, Havnar Judofelag
3. Jóhannus Falkvard Joensen, Vága Judofelag

Dreingir, -10 ár, royndir, -42 kg.:

1. Elias Hammer Hansen, Sunda Judofelag
2. Ári H. Mittún, Vága Judofelag
3. Beinir Haraldsen, Vága Judofelag

Dreingir, -10 ár, royndir, -46 kg.:

1. Bjarni Tausen, Sunda Judofelag
2. Uffe Christensen, Skálafjarðar Judo

Dreingir, -10 ár, royndir, +46 kg.:

1. Isak Jacobsen, Sunda Judofelag
2. Karstin Otto í Króki Rasmussen, Skálafjarðar Judo

Dreingir, +10 ár, royndir, -42 kg.:

1. Leon E. Dam, Havnar Judofelag
2. Byrgi Petersen, Havnar Judofelag
3. Petur Fríði Dam, Havnar Judofelag

Dreingir, +10 ár, royndir, -46 kg.:

1. Martin Berg Jacobsen, Klaksvíkar Judofelag
2. Kjartan Gray, Havnar Judofelag
3. Jónas Benjamin Winther, Sunda Judofelag

Dreingir, +10 ár, royndir, -55 kg.:

1. Markus Hovgaard, Havnar Judofelag
2. Aaron Nolsøe, Havnar Judofelag
3. Dánjal Teindal, Suðuroyar Judo

Dreingir, +10 ár, royndir, -66 kg.:

1. Sveinur Asbjarnarson, Sunda Judofelag
2. Elias Jacobsen, Sunda Judofelag
3. Áron Dahl, Havnar Judofelag

Dreingir, +10 ár, royndir, +66 kg.:

1. Torkil Holm, Suðuroyar Judo
2. Regin Thomsen, Havnar Judofelag
3. Dánjal Jónsson, Havnar Judofelag

Dreingir, +10 ár, royndir, opin bólkur:

1. Torkil Holm, Suðuroyar Judo
2. Sveinur Asbjarnarson, Sunda Judofelag
3. Markus Hovgaard, Havnar Judofelag
3. Regin Thomsen, Havnar Judofelag

Aðalfundur
23.05.2021
FM 2021 fyri børn
13.03.2021
Havnar Judofelag 50 ár
01.03.2021
Judo Føroyar 40 ár
28.02.2021
5. umfar av Grand Prix kappingini 20/21
26.02.2021